• Kontrast
  • Powiększ
  • Powiekszony tekst z kontrastem
  • Wyłącz kontrast i powiększenie
Strona internetowa gminy Rzewnie Strona internetowa gminy Goworowo Strona internetowa gminy Czerwin Strona internetowa gminy Rzekuń Strona internetowa gminy Troszyn

ISKRA w Kleczkowie

Wrześniowa niedziela (08-09-2019 r.) w miejscowości Kleczkowo upłynęła pod hasłem wspólnej zabawy i integracji społeczności lokalnej, w której udział wzięli mieszkańcy i przedstawiciele grup defaworyzowanych (osoby starsze i osoby nieaktywne zawodowo).

W ramach grantu pt. ISKRA w Kleczkowie odbył się piknik rodzinny „RAZEM LEPIEJ”. Impreza okazała się bardzo dobrą okazją do integracji lokalnej społeczności. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców, a w szczególności dzieci.

W ramach projektu zostały rozegrane różnego rodzaju konkursy, np. turniej w grach planszowych czy grach sportowych. Dużą popularnością cieszyły się zjeżdżalnie, malowanie twarzy, zabawy na świeżym powietrzu, pokaz baniek mydlanych. Dla zwycięzców w każdej kategorii były przewidziane atrakcyjne nagrody. Uśmiech na twarzach najmłodszych był bezcenny. Śpiewanie starych szlagierów to kolejny element wydarzenia, który integrował mieszkańców podczas wspólnej zabawy. Podczas pikniku można było częstować się kiełbaskami z grilla i różnymi przekąskami przygotowanymi przez mieszkanki miejscowości Kleczkowo.

Oby więcej takich inicjatyw w naszej społeczności.

Zdjęcia z wydarzenia – zobacz

oznakowanie

Opublikowano: 23 września 2019
 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestuje w obszary wiejskie".

Strona internetowa Lokalnej Grupy Działania „Zaścianek Mazowsza" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Robert Quinn Womens Jersey