• Kontrast
  • Powiększ
  • Powiekszony tekst z kontrastem
  • Wyłącz kontrast i powiększenie
Strona internetowa gminy Rzewnie Strona internetowa gminy Goworowo Strona internetowa gminy Czerwin Strona internetowa gminy Rzekuń Strona internetowa gminy Troszyn

Fotorelacja z wyjazdu studyjnego Pozarządowców

wyjazd
Podczas weekendu 28- 30 maja 2021 roku bardzo sympatyczna i aktywna grupa Społeczników i Pozarządowców wzięła udział w ofercie edukacyjnej zorganizowanej przez nasze Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zaścianek Mazowsza” . Odbyły się warsztaty dramowe i projektowe oraz wizyty w lokalnych społecznościach. Zajęcia przygotowały i poprowadziły trenerki ze Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA. Odwiedziliśmy Klub Seniora+ w Poświętnym, Węgorzewo oraz piknik rodzinny w Kownaciskach, a wieczorem towarzyszyli nam Seniorzy z Zielonki. Korzystaliśmy również z uroków lokalnej przyrody, w tym rzeki Liwiec.
 
To był pożyteczny i przyjemny czas.
Zdjęcia z I wyjazdu – przejdź
 
Drodzy Uczestnicy,  kolejny wyjazd przed nami – zachęcamy do skorzystania z oferty edukacyjnej w dniach 16 – 18 czerwca 2021 roku rekrutacja trwa tylko do 8 czerwca wolne miejsca czekają.
Formularz zgłoszeniowy znajduje się  w linku poniżej:
Formularz zgłoszeniowy na wyjazd 16 – 18 czerwca 2021 roku
 
Opublikowano: 7 czerwca 2021
 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestuje w obszary wiejskie".

Strona internetowa Lokalnej Grupy Działania „Zaścianek Mazowsza" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

info3