• Kontrast
  • Powiększ
  • Powiekszony tekst z kontrastem
  • Wyłącz kontrast i powiększenie
Strona internetowa gminy Rzewnie Strona internetowa gminy Goworowo Strona internetowa gminy Czerwin Strona internetowa gminy Rzekuń Strona internetowa gminy Troszyn

ISKRA w Księżopolu

DSC 0158Mamy kolejny zrealizowany grant. Tym razem inicjatywa integracji lokalnej społeczności zabłysnęła w  Księżopolu. W dniu 29 sierpnia, w ramach grantu pt. ISKRA w Księżopolu zostało zorganizowane wydarzenie pod hasłem Piknik pod chmurką.  W ramach animacji zarówno mali, jak i duzi odbiorcy wydarzenia mieli możliwość uczestniczenia w różnych konkursach i zabawach sportowych, pokazie baniek mydlanych, wykonania tatuażu, zabaw z chustą, liną oraz udziału w warsztatach plastycznych. Za udział w konkursach rozdano nagrody i medale. Na wszystkich uczestników pikniku czekał poczęstunek z muzyką w tle.

Galeria zdjęć – przejdź

 

 

 

 

księżopole

Opublikowano: 6 września 2021
 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestuje w obszary wiejskie".

Strona internetowa Lokalnej Grupy Działania „Zaścianek Mazowsza" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.